Geslaagd benefietdiner&wijnproeverij

    19 oktober 2019 : ruim veertig belangstellenden schoven aan bij de gecombineerde wijnproeverij/benefietdiner ter ere van ons 20-jarig jubileum.  Zes gangen heerlijk eten met bijpassende wijnen en het grootste deel van de opbrengst van deze avond kwam ten goede van onze vereniging. Erg leuk was dat de wijnsponsor gezorgd had voor een aantal flessen wijn van 20 jaar oud, dus uit het oprichtingsjaar van onze vereniging 1999. De avond viel zo in de smaak dat een aantal gasten al informeerde wanneer het volgende sponsordiner was. En sommige gelukkigen mochten een restje van het een of ander na afloop mee naar huis nemen. Dank aan Casper van restaurant Jus en onze wijnsponsor van die avond. Een lekkere, mooie en flinke sponsorbijdrage voor ons jubileum!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *